Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mi legyen egy 13...

Szerintetek mi legyen egy 13 éves lány sminktáskájában?

Figyelt kérdés
BB krém vagy alapozó? Tudom hogy inkább BB krém kellene, mert az alapozó jobban eltömíti a pórusokat. Nagyon nagyon sok pattanásom van. Egyébként már van egy nagyon jó krémem ami, szépen hidratálja és kiegyenesíti ( Vagy hogy mondjam? :/ ) az arcbőrömet. Vagy CC krém mert az azthiszem nagyobb fedésű. Kell használnom korrektort?

#smink #smintermékek
2015. jan. 7. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy 13 éves gyereknek ne legyen sminktáskája. Max. egy olyan kréme legyen, ami eltünteti a pattanásokat. Ennyi.
2015. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Labello.
2015. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. Először megvárom hogy eltűnjenek végre a pattanásaim. :D Sok krémet használok.
2015. jan. 7. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen szerintem felesleges még sminkelni magad. Elég esetleg egy szőlőzsír vagy maximum szájfény.

Saját szememmel láttam, hogy egy fiatal lány kb 35-nek nézett ki mert a sok smink és sok alapozó megöregítette az arcát. Így azt javaslom hogy hanyagold ezeket a termékeket. Használj otthon valami krémet vagy házi praktikát a pattanásokra ne pedig kenceficézd.

2015. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Ne féljetek nem fogom magam sminkelni. Először kezelem a pattanásokat, aztán megvárom hogy megérje magam sminkelni. :D
2015. jan. 7. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

eljársz kozmetikushoz hogy kitísztitsa az arcod

olyan krémet használj ami jó a börődnek ne nagyon sokat mert elnehezítik és nem mindegy milyen összetevői vannak.

butaság hogy a sok smink miatt csúnya lesz valaki. Ha rendszeresen használsz jó minőségű kozmetikumokat mértékkel és ápolod a bőrőd illetve nem dohányzol, nem iszol, nem éjszakázól akkor nem leszel csúnya. 24 éves vagyok egy ráncom sincs, szép a bőrőm sőt az egész testemen nagyon szép de ápolom rendszeresen mértékkel. Nem iszom,nem dohányzom,nem éjszakázom. Sok folyadékot iszom és kerülőm a gyorséttermi zsíros ételeket.

2015. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom minél távolabb tartani magam az ilyen dolgoktól, és hát eddig sok krémet használtam egyébként, de ez most csökken mert már a pattanásaim is kezdenek eltűnedezni :)
2015. jan. 7. 22:44
 8/8 anonim ***** válasza:

1: semmi

2: ha mindenképp kell valami, akkor labello/szájfény, aztán 1-2 múlva jöhetszempillaspirál

2015. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!