Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Ti elítéltek egy lányt...

Fiúk! Ti elítéltek egy lányt ha műszempillája van?

Figyelt kérdés

Tegyük fel nem egy r..anc. Normális, nem lóg ki a ruháiból a fél csöcse stb. Egyszerű, értelmes lány. A műszempillán kívül nincs rajta más mű dolog. Se műköröm, se póthaj, se műmell se semmi.

Szóval mennyire nézitek le az ilyesmit?



2014. dec. 26. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm nekem is. Elítélni nem ítélem el, de szerintem nem néz ki jól. Lehet csak azért, mert túl hosszú neki és nagyon látszik rajta, hogy mű.
2014. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen én is láton rajta azért hogy mű de a tekintete szép tőle. A saját önbizalmát próbálja erősíteni vele, mert elég önbizalomhiányos lány.
2014. dec. 26. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
És ki Ez a lany,bnöjelölt?
2014. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmakkor oké, de sima hétköznapokra szerintem teljesen felesleges.
2014. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Visszafogottan, csinosan öltözködöm, szeretek sminkelni, de nem esek túlzásokba, most vettem tincses műszempillát, hogy hétköznapra néha 3-4 tincset felragasszak, elég természetes hatású, ennyi erővel a szempillaspirál is mű, főleg, ha valaki póklábakat csinál... :)
2014. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, de szerintem elég ronda.
2014. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!