Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Már nem kapható az essence...

Már nem kapható az essence Lash Princess szempilla spirál rossmann-ba?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem meg ezt a spirál és egész egyszerűen beleszerettem!Nem vagyok oda az essence-es cuccokért de ez a spirál fantasztikus!Tegnap előtt bementem a rossmann-ba hogy vegyek még egyet hogyha ez elfogy legyen még egy tartalék,de nem találtam a polcon!Lehetséges hogy már kivonták a forgalomból?

2015. jan. 1. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Limitált volt,ezért ha már nem volt akkor nem is lesz,de ha annyira szeretnél még egyet akkor nézz körül a müllerben vagy más rossmannokban.
2015. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a keféje a különleges csak, a festék ugyanaz mint a többi essence spirál. vegyél olyat, és használd hozzá a princess keféjét, ugyanaz lesz a hatás, én is így csinálom.
2015. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.Köszönöm,még utána nézek!

2.köszönöm!Ez tényleg jó ötlet!:)

2015. jan. 1. 21:04
 4/5 anonim válasza:

most újra behozták a forgalomba :)

már nem limitált.

tegnap én is vettem mert nekem is nagyon Bejött. nekem ez már a harmadik Lash Princess. Csak tegnap én a zöldet vettem..nem a rózsaszínt :)

2015. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És szerinted melyik a jobb?A zöld vagy a rózsaszín?:)
2015. márc. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!