Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen őszi pirosítót ajánlotok?

Milyen őszi pirosítót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Konkrét márka és árnyalat érdekelne, egy bordós, mélyebb színt keresek...valami olyasmit, mint a sleek pomegranate árnyalata, de annál valamivel mélyebb, barnásabb-bordósabb ősziesebb színt (olyanom volt, most fogyott el, de nem voltam vele teljesen elégedett - vagyis minőségét tekintve semmi bajom nem volt vele, csak az árnyalat - szóval neki keresek utánpótlást)..
2014. nov. 9. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a Catroce pirosítókat és szerintem ez a színárnyalat olyasmi lehet, mint amit keresel.


[link]

2014. nov. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Catrice*
2014. nov. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Képek alapján tényleg ilyesmit keresek, de élőben akkor megnézem az árnyalatot, hogy jó-e úgy is! Minden esetre a zöld kéz ment! :)
2014. nov. 12. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress rá az essence honlapján hogy hol van nagy üzletük de azok nagyon jók ha kell tanács írj :)
2014. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem essence üzlet a közelben véletlenül nincs (vagyis DM, Rossmann meg Müller essence állvánnyal igen, de külön üzlet erre fele nincs), ugyanis borsodi vagyok, és az elég messze van Pesttől...


Egyébként essence-nél a "Kissable" árnyalatot néztem, de képek alapján nem vagyok biztos még benne, hogy olyan kéne...

2014. nov. 16. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!