Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, milyen bronzosítót/pir...

Csajok, milyen bronzosítót/pirosítót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szolizim, amitől most már elég szép barna a bőröm. Nem viszem tulzásba, mértékkel járok :) Egyébként nagyon problémás a bőröm, szóval nem elég a szoli, muszaj sajna alapozót is használnom rá :/ Maybelline dream matte mousset használom, egész bevált :) kéne nekem vmi bronzosító, olyan ami nem jön le 20 perc után az arcomrol. nem az egész arcomra akarom tenni, csupán mint a pirositot, az arccsontra :) ki milyet használ? :))
2011. júl. 28. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Clinique Blushing Blush-t használok, nagyon szeretem. Tényleg teljesen beleolvad a bőrömbe, mintha a természetes színem lenne. Kicsit drága, de megéri. 19L
2011. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

L.A Makeup :) nagyon jó, enyhe csillogást ad a bőrömnek

kb fél éve vettem, majdnem minden nap használom, és úgy tűnik,hogy soha nem fog elfogyni :))

2011. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az essence-töl használom a bronzosító pirosítót szökéknek, de ha neked sötétebb a hajszíned, van olyan is. csak néha használom, általában a lovely-tól szoktam egy ilyen pamacsos pirosítót használni, mert az jobban állt. tegnap viszont találtam egy nagyon jó pirosítót itthon! rózsaszínes-koral színe van, és nagyon jól állt, teljesen természetes volt. Érdemes próbálgatni a színeket, hogy mi áll jól!
2011. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!