Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű szemceruzát...

Milyen színű szemceruzát válasszak?

Figyelt kérdés
Sötétbarna, szinte fekete szemem van. A fekete elég evidensnek tűnik mert ez lenne az egyetlen ceruzám és "univerzális", de nekem olyan túl erősnek tűnik rajtam vagy nem tudom, túl sötét és magát a fekete színt sem nagyon szeretem. Valami "lightosabbat" és vidámabbat, fiatalosat szeretnék. Van több szín, rózsaszín, kék, lila...több árnyalat, csillogó, gyöngyházfényű és nem tudom melyiket válasszam, valamint nem is tudom, hogy mennyire erőteljesek, élénkek a színek (az Avon katalógusból rendelném, konkrét márkákat most nem tudok). Nem használnám mindig, iskolába egyáltalán nem és azon kívül sem sminkelek túl gyakran, szóval nem feltétlenül kell, hogy mindenhez menjen és szerintem az sem baj, ha élénkebb vagy csillogó, ha feltűnőbb, de persze ízléses keretek között.
2014. nov. 4. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Rózsaszín, barna, arany.
2014. nov. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is ne Avonból rendelj, mert 1 óra alatt szétkenődik mind, annyira vacak minőségű az Avon. Boltban jobbakat vehetsz olcsóbban is, és ha nem tudsz választani simán vegyél mindből ami tetszik. Aztán próbálgasd.
2014. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 4. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!