Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki használ ilyen alapozót?...

Valaki használ ilyen alapozót? Jó? Bevált?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni?Tudom,hogy még új és most reklámozza a TV. Ezért kérdezem,hátha valaki esetleg már kipróbálta.


[link]


2014. okt. 27. 18:31
 1/2 anonim válasza:
Kozmetikus tanuló vagyok és a mesterem ilyet használ a vendégeken. Tehát gondolom,hogy jó lehet,ellenkező esetben nem használná :)
2014. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem új, csak itt eddig más volt a csomagolása. De a tartalom szerintem ugyanaz. Ha mégse, akkor bocsi.

Nem rossz, tényleg tartós és érintésálló, de a színei elég egysíkúak, nem biztos hogy tökéletesen passzol, erősen komedogenikus, úgyhogy mindennapra nem jó ötlet használni és nekem jóval szavatossági idő előtt megromlott. Az összes teszter is ilyen volt anno, úgyhogy szerintem hajlamos rá. :S Mondjuk ha pár hónap alatt el szoktad használni, akkor nem para, meg nem is drága.

2014. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!