Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz ha valaki nem használ...

Gáz ha valaki nem használ alapozót csak púdert?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 12:52
 1/5 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem, hétköznapokon én is csak púdert használok, ha bulizni megyek akkor szoktam alá folyékony alapozót is tenni,fölé meg bronzosító púdert az arccsontomra, mert úgy egyenletesebb. De ebben a hőségben, szerintem még a púderre sincs szükség napközben.
2013. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Milyen alapozót használsz ha használsz? :-)

2013. jún. 15. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy alapozóm (Rimmel lasting finish), de csak akkor használom, amikor kell a szép megjelenés, komplett smink pl. nagyobb családi összejövetel, bankett, ballagás, esetleg buli, de oda se mindig.


A mindennapi életben inkább BB krémet használok, mert ettől szép egyenletes lesz a bőröm, mégis mintha, nem is lenne rajtam semmi. Ezt szoktam púderrel fixálni és kész is. Viszont most, hogy már ilyen meleg van, BB krémet se használok, ha nem muszáj, inkább csak egy kis korrektort a bőrhibákra, és a szem alatti karikákra, ill. egy kis púdert, hogy mattabb legyen bőröm. Szerintem egyáltalán nem gáz. :)

2013. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak értelme nincs.
2013. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van értelme,ha nem átlátszó púder.Ha viszont nincs színe,semmit sem ér (tapasztalat!).Egyébként én is csak púdert használok,illetve alá néha korrektort.
2013. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!