Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki nem használ sem púdert,...

Aki nem használ sem púdert, sem alapozót, miért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Mert nem érzem szükségét.

Nincs tökéletes bőröm, lenne mit elfedni, de nem érdekel.


Smink nélkül is jól érzem magam.

2013. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Alapozót és púdert csak akkor használok, ha valamilyen eseményre vagyok hivatalos.

A szememet szoktam kihúzni, kisminkelni, hol jobban, hol kevésbé. Nem tökéletes a bőröm, de sokkal tisztábbnak érzem, amióta nincs minden nap lealapozózva. Csak hidratálva van minden reggel és este.

2013. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Fölöslegesnek érzem.
2013. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
nem használok(van olyan hogy még szempillaspirált sem teszek fel)nem hibátlan a bőröm,de megvagyok nélüle
2013. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert 35 évesen nem akarok úgy kinézni, mintha a nagyanyám lennék, de majd te is tapasztalhatod, ha így folytatod tovább, és akkor majd bánhatod. Nekem egyszerűbb, ha kezelem rendesen az arcom, bár így se tökéletes, de soha sehogy nem lesz az úgysem.
2013. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én csak akkor használok, ha olyan helyre kell menni, de a hétköznapokban nem, max. csak púdert, de nem tökéletes az arcom sajnos...


De köszönöm mindenki válaszát

2013. márc. 31. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:
nagyon minimális alapozót használok ritkán, csak az államra, sehová máshová.. Szép bőröm van, sosem volt vele problémám..talán pont azért mert sosem vittem túlzásba a sminkelést.. 23/L
2013. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sokáig nem használtam mert azt hittem az ártalmas és rondább lesz a bőröm tőle (ezzel ijesztgettek), de egyre csak romlott a bőröm ezek nélkül is, majd a bőrgyógyász ajánlott alapozót hogy használjam és javulni fog a bőröm, így is lett. Szóval nem minden alapozó árt.
2013. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szép a bőröm szerencsére, így elég korrektort használnom, ha néhanapján kijön egy pattanás.

Komolyabb alkalmakra teszek fel színezett hidratálót, néha púdert is, így igazi porcelánbaba bőröm lesz.

2013. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első tökéletesen leírta az én válaszomat is. Szó szerint.
2013. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!