Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Furcsa ha valaki nem használ...

Furcsa ha valaki nem használ alapozót a mindennapi sminkhez?

Figyelt kérdés
Szemhéjpúdert, szemcerkát, spirált, szájfényt használok, de alapozót nem szeretnék, mert alapból könnyen kipattogok, az alapozótól főleg. Viszonylag szép a bőröm, ne ilyen vörös foltokat képzeljetek el, max. egy-két helyre kell korrektort tennem.

2012. nov. 4. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
böven elég a korrektor, felesleges lenne alapozót is használnod ha nincs mit elfedni.
2012. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Csak azért bizonytalanodtam el kicsit, mert sok sminkvideót nézek, és ott mindenki használ alapozót, korrektort, púdert, pirosítót. Csak kapkodom a fejem:D
2012. nov. 4. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, többnyire sminkelek, ha elmegyek itthonról, de alapozót, korrektort meg a társait soha az életben nem használtam, és még mindig itt vagyok :)
2012. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szép a bőröd, akkor abszolút felesleges. :) Inkább örülj neki.
2012. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

dejó neked...

nekem sajna muszáj mert nagyon ronda bőröm van:S

Pedig utálom..

2012. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
persze avideokban használnak, de a sima nappali sminkhez feleslegesn ha nincs mit elfedni.
2012. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem sem tökéletes a bőröm sajnos, vannak piros foltok, pattanások, de azokat simán korrektorral elfedem. Ha meg alapozót használok, pár nap után borzalom lesz az arcom.
2012. nov. 4. 12:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, képzeld, van aki soha nem sminkel, vagy max. spirált tesz fel.

Ha nem kell, ne használj alapozót, pénzkidobás és feleslegesen terheled vele a bőrödet. Ha meg mégis akarsz alapozót, akkor használj érzékeny bőrre valót, pl. Clinique termékeket.

2012. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz.
2012. nov. 4. 13:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Én se szoktam alapozni...de vannak emberek, akiknél felesleges is az alapozó...:)

És ha nincs gond a bőröddel bőven elég a korrektor szerintem is.

2012. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!