Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki nem használ sem púdert,...

Aki nem használ sem púdert, sem alapozót, miért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 21:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Púdert azért nem, mert rossz volt viselni, hiába tettem fel vékony réteget, éreztem, hogy ott van az arcomon. Meg macerás volt, besárgult, becsomósodott, ha esett az eső elfolyt, és viaszbábu szerű arcom lett tőle.

Alapozót azért nem, mert nem találtam megfelelőt. Nagyon fehér bőröm van, a legtöbb túl sötét vagy sárga volt nekem. Amik meg színben jók lettek volna, azok semmit nem fedtek.

Korrektort használok, jól fed, sok szín van belőle, nem kell az egész arcomra kennem, és jól el tudom dolgozni.

2013. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok, 1 évvel ezelőttig semmit sem használtam, max. korrektort, de azt sem minden nap, csak ha szükségét éreztem.

Nem mintha tökéletes lenne a bőröm, de nem szeretem az alapozót, sem a púdert.

1 éve látványosan rosszabb lett az arcbőröm (hormonális problémák), akkor kezdtem el BB krémet használni, amitől ugyan nem lesz tökéletes, de sokat javít a helyzeten.

Hétköznap használom, amikor dolgozom, ill. hétvégén, ha megyünk valahová, ahová csinosabban öltözöm fel, amúgy még mindig abban hiszek, hogy hagyni kell a bőrt rendesen lélegezni.

Amiért nem szeretem, hogy rohadtul vigyázni kell rá, mármint mindenre rákenődik, ha orrot fújok, olyan lesz a pzs, ez nagyon idegesít!

Púdert végképp nem használnék, a fentiek miatt.

Ja és tudom, hogy javarészt a genetikán és az életmódon múlik, de engem ált. fiatalabbnak néznek a koromnál (pedig van 2 gyerekem is), míg a velem egykorú, gyermektelen és szingli barátnőm szeme eléggé ráncos már, így ált. őt idősebbnek nézik. Talán kitaláltátok, hogy ő minden nap sminkeli magát, kb. 14 éves kora óta, azóta ismerem.

2013. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Eleve csúnya a bőröm, de a legtöbb ilyen kence csak rontott rajta még sajnos, pedig nem az olcsó vacakokat próbáltam. :S Korrektorral próbálkozom, ahol muszáj. :(

Másrészt utálom az érzést, hogy rajtam van.

Harmadrészt pedig szemfestésben kiváló vagyok, alapozni viszont nagyon nem tudok, kontúrozásról és hasonlókról nem is beszélve. xD És ezzel nem egyedül vagyok, a fiatal lányok zömén azt látom, hogy kenik magukra, csak kár, hogy rosszabb, mintha nem tennék. :D

2013. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!