Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fiú osztálytársam miért...

A fiú osztálytársam miért használ alapozót?

Figyelt kérdés
A pattanásokra? Mert szerintem attól még jobban begyulladnak. Vélemény?
2013. okt. 17. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gimiben pedig olyat tudok, hogy szájfényt használ egy srác. Na és?.. :)
2013. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon nagy divat lenne a metroszexualitás. Én nem szólok meg senkit emiatt, az ő dolga, idővel remélhetőleg majd kinövi.
2013. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy bőrhibái vannak, és azt kínosabbnak érzi mint az alapozót.

Nekem volt régen antibakteriális alapozóm, attól nem gyulladt be semmi sem.

2013. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen,de biztos hogy nem volt b*zi..tapasztalat..

Ő a pattanásaira használta,hetente többször,leszárította.én is csak akkor rakok fel ha van 1-2 de ez ritka

2013. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól még hogy egy fiú használ alapozót nem jelenti azt, hogy b*zi. Értelemszerűen nem szereti, hogy pattanásos és próbálja alapozóval halványabbá tenni őket. Ez teljesen rendben van, sőt nem egy olyan fiút ismerek, aki ezzel akarja egységesíteni a bőrszínét. Szerintem semmi baj vele.
2013. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mondom rá, hogy búza lenne, de mindenesetre azért szokatlan. De igazából magánügy.
2013. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy fiú ismerősöm is használ, mert nagyon irritált, gyulladt pattanásos az arca.

Szerintem teljesen érthető!

2013. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiú osztálytársam még kozmetikushoz is járt! Örülj inkább, hogy van ennyire igényes és nem kell kerülgetni a bűz és az ápolatlanság miatt. (pasik között az a gyakoribb -tapasztalat)
2013. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amúgy egyáltalán nem tömődnek el tőle jobban, ma már olyan alapozók vannak, hogy megszólal...

Engedik a bőrt lélegezni, bőrszínhez igazodnak, ápolnak és még UV szűrősek is.

2013. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Na ezert van ennyi homi meg "metroszexuális páva gyerek" mert itt fényeziktek őket hogy pasi létére hú de jó hogy alapozót használ. Jóhogy nem tűsarkút hord mert rövidek a làbai. Hányok ezektől... valószínű FÉRFI lesz belőle. Egyébként lehrt rgy fiú úgy is igénxes ha nem sminkeli magát. Nem azt mondtam hogy bűzlenie kell. Attól hogy bőrhibàja van még lehet ápolt anélkül hogy kiröhögteti magát az alapozós fejével....
2013. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!