Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Már elég régóta gondolkozom...

Már elég régóta gondolkozom ezen hogy legyen e ajak pc-m. Csak sajna nemtudom hogy hol állna jól felülre vagy alulra?

Figyelt kérdés
Szeretném ki kérni a véleményeteket 16L
2014. okt. 9. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább máshova szúrass, mert az ajakpiercing koptatja és tönkreteszi a fogakat.
2014. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
küldj képet priviben :) 17 L
2014. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönom pedig nagyon szeretnénk :/ képet hogy lehet privatban küldeni? :)
2014. okt. 9. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A helyedben tényleg hanyagolnám, mert ha már kikoptatta a fogakat és az fáj, akkor az nem egy leányálom. Több ismerősöm is pont ezért szedte ki 1-2 év után.
2014. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni műpiercinget, lehet photoshopolni is, így megnézheted hogy állna... de én sem ajánlom, nekem is tönkretette az első fogaimat.
2014. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen akarsz, inkább alulra, felülre sztem ma már gáznak számít, hü-pik szoktak oda csináltatni. A fogaknak mellesleg tényleg nem a legjobb, hacsak nem műanyagot raksz bele, de az meg nem olyan szép.
2014. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok szerintem fentre fogok mer vastag a szam es pici hosszaba :) ugy h az csak nem lesz rossz!
2014. okt. 9. 21:50
 8/8 anonim válasza:
Nekem volt és a fogamnál letolta az ínyem egy időután, én nemajánlom. Hamar meguntam, káros a fogakra és heg is marad utána ahol átvolt szurva.
2014. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!