Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet 13 évesen ajak piercingem?

Lehet 13 évesen ajak piercingem?

Figyelt kérdés

13éves vagyok októberben leszek 14 és arra gondoltam hogy születésnapomra ajak piercinget kérek. Lehet mar ennyi idősen lövetni? Mi a véleményetek erről?

Mellesleg a fülemben az eredeti lyuk mellett 3 a sorban plusz lyuk van es meg egy fent a porcban.

Oltogatók kérem inkább ne is írjanak.előre is köszönöm.


2014. aug. 31. 23:33
 1/6 anonim válasza:
Szerintem kicsit korai, bár 13 évesen nekem is megengedték volna az orr pearcinget, de vártam 15-ig. Ha teljesen biztos vagy benne, hogy szeretnéd akkor ok. :)
2014. szept. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én orrkarikát szeretnék 14. szülinapomra :) 13/L
2014. szept. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de csak olyat csináltass ami szilikonból van, mert a többi szétcseszi a fogaidat, ami igen fájdalmas lesz... na meg drága is helyrehozatni.
2014. szept. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Most vicceltek? 13-14 évesen még mind gyerekek vagytok! Nevetségesen néz ki, amikor a korotokbeli kiscsajok felnőtt ruhákban, agyonfestve piercingekkel császkálnak az utcán :'DD Te jó ég, hová fejlődik a világ??
2014. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én a 10-ik szülinapomra orr piercinget akartam.és megis kaptam.. :p
2015. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nevetségesen nézhettél ki. De szerintem kamuzol.
2015. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!