Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj és ártalmas a...

Mennyire fáj és ártalmas a medusa piercing? Ha csináltattatok akkor hány évesen?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok van már 1 köldök és egy orr pcm meg persze a fülem végig van szúrva tarus sal helix el snug meg meg ami belefért most nagyon szeretnék egy medusa ajak piercing et ha tudtok segìtsetek mennyire éri meg. Köszönöm előre is

2014. szept. 16. 23:16
 1/8 anonim válasza:
Az a lényeg,hogy neked tetszen.... De hol csináltattál piercinget? Nekem 16éve van a nyelvembe és 16éves kor alatt még szülő beleeggyezése nélkül sem csináltak egy Budapesti szalonban! 17évesen csináltattam meg! De te hogy tudtad??
2014. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg furcsa.. 15 évesen szerintem ez nagyon sok. Nekem 19 éves koromban volt medusam. Nagyon szerettem, de nem voltak elég szép fogaim hozzá ezért kivettem. Az első pár napban rohadtul fel volt dagadva, csúnya látvány volt :D Ha szilikonos szárral csináltatod, megkíméled a fogad az esetleges károsodástól.
2014. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
előző válaszolót akarom kérdezni... Milyen a Medusa piercing?
2014. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Értem köszi :)
2014. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy csináltattam pct hogy ez Szeged putri és itt a szalonokba meg se kérdezik hány éves vagy meg nekem az egyik ismerősöm jól ismerik a piercingest és ha kell a faszi ingyen meg csinálja nekem szóval Szegeden ez így megy:D
2014. szept. 18. 00:46
 7/8 anonim válasza:
0%
Már bocs de sztem egy pasi sem vágyik valami fémre a barátnője szájában sem fordítva.
2016. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére, vannak olyan pasik akiknek nagyon is tetszik. Attól függ milyen körökben mozogsz. De különben is ne a gyakorikerdesek.hu-n lévő emberek véleménye számítson :)


akiknek meg nem tetszik....hát köszönjük a véleményüket, meghallgattuk és továbbra is semmibe vesszük, mert nem egy vadidegen véleménye fog számítani. :)

2017. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!