Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék Avon termék katalógu...

Szeretnék Avon termék katalógust rendelni, viszont fogalmam sincs, hogy van e tanácsadó a közelben. Ha internetről rendelem a katalógust illetve termékeket, akkor mennyit kell a katalógusokért és a termékek szállításáért fizetni?

Figyelt kérdés

Katalógust itt rendelnék: [link]


A termékeket, közvetlenül hol tudom megrendelni? Telefonon, vagy interneten?


Köszi a válaszokat!


2010. jan. 17. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
merre laksz??
2010. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen, egyébként Debrecentől 30km-re, de nem is nagyon akarok tanácsadó nőt, csak valamilyen módon megrendelni a termékeket.
2010. jan. 17. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
menyj fel az www.avon.hu oldalra és ott van ilyen hogy is mondjam virtuális katalógus.és onnan tudsz rendelni.és teljes árat fizetsz ennél nincs kedvezmény.
2010. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. 2-3 hete rendeltem onnan katalógust, de még semmi hír sincs felőle, ha e segít valamit.
2010. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom ezek után... nem foglalkozok én az avonnal, bemegyek egy boltba és megveszem amit akarok (ott meg is tudom nézni, szagolni stb)
2010. jan. 18. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már vagy fél éve kértem a honlapjukról katalógust. Nem ért ide. A Teszvesz-en viszont van egy csomó AVON holmi, nagyon jó áron.
2010. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia,

ha még aktuális akkor írj küldök katalógust és megpróbálok választ adni a kérdéseidre :)

Zsuzsi

avon.juniormanager@gmail.com

2011. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
poén, de most már én is tanácsadó lettem :D
2012. jún. 14. 00:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!