Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Három Avon-termék közül kell...

Három Avon-termék közül kell választanom, adjatok tanácsot kérlek!?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok, és azt szeretném tudni, hogy melyik terméket vásároljam meg először, melyik a legfontosabb, mert sajnos nem állok most jól anyagilag, csak gondoltam meglepem magam névnapomra. Az első egy elég drága szemhéjtus, a második egy közepesen drága szemöldökceruza, a harmadik egy olcsóbb, 2 színes kontúrceruza. Mit kell inkább kihangsúlyozzak szemüvegesként, szemöldök vagy szemhéj alsó része? Melyiket vegyem meg most elsőként? segítsetek!
2009. aug. 14. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez soktól függ. Pl a szemöldök szép vonalú? A szemüveg pont eltakaraj? VAgyéppen halvány ritkás? Mert ha igen, akkor a szemöldök ceruzát. Így látatlanban én a két színű kontúrt venném meg. A tust azért nem, mert írod, hogy elég drága, viszont ha drága és én pénzt áldozok, akkor nem avonból választok. Hidd el az avon drága cuccai nem hozzák a minőséget. Nem is olyan régen szabtak ki rájuk 40 misis büntetést, a vásárlók átejtése miatt. Szerintem az olcsóbb kontúrt vedd meg, ha mindenképp innen választasz.
2009. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, tudom, hogy nem a kérdésre válaszolok, de én egyszer vettem Avonos szemhéjtust, és az valami iszonyú volt! Csak hogy fölöslegesen ne dobd ki a pénzed.
2009. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek, akkor a szemhéjtusról le is mondtam.

A szemübegem kis vékonyka, így a szemöldökömet nem takarja el. Szőkés típus vagyok (sötétebb szőke haj, kék szem), elég világos és ritkás a szemöldököm. Akkor most a kettő közül melyik? :)

2009. aug. 14. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szemüveges vagyok, szemceruzát és szemöldökceruzát is használok, bár szerintem a szem hangsúlyozása fontosabb, főleg ha szép kék szemed van. Szóval én a kontúrceruzát venném a helyedben. =) 12:32-es voltam
2009. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2009. aug. 14. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!