Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik Avon termék, amit...

Melyik Avon termék, amit inkább ne használjunk, és mi az, ami kifejezetten jo minosegu?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Szia! én a saját tapasztalataimat tudom elmondani neked. Pl. a color trendből egyik termék sem jó, minősége egyenlő az árával. A lakkot pl simán le lehet húzni a körmödről. Többiről nem is beszélek. A tinédzsereknek való kence sem az igazi, nekem nagyon hamar megromlottak, vagy mi lett velük, irtó büdösek lettek, pedig sztem jó helyen tartottam őket. Anyukámnak az anew 45 év feletti krém jó volt,( na nem a ránctalanító hatása, mert az egy deka sincs neki, hanem nagyon jól hidratálta)Nekem bevált néhány parfüm, volt egy sárgabarackos arcradírja, az is jó volt. meg a perfect wear cuccai, azok azért elfogadhatóak. A kencékről azért nem nyilatkoznék, mert pl lehet h a te bőröd szeretné őket. Ja, és a hajfestékeire allergiás lettem , pedig nekem soha semmilyen kozmetikum allergiám nem volt még. Remélem segítettem.
2008. febr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik termék sem vált be amit próbáltam.
2008. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.egyebkent nekem sem valt eddig be semmi az Avontol csak azthittem egyedul vagyok vele.de latom tenyleg nem a legjobb minoseg...
2008. febr. 29. 12:29
 4/11 anonim válasza:
100%
Anyukám esküszik FOOT-os lábos cuccokra. Én mega dinnyés testpermetre...de már nicns. A Color Trend és az összes több iszámomra 0.
2008. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tusfürdőktől viszketett a bőröm, a gyümölcsös arcradir bevált. A parfümök gyengék. A rúzsokat szeretem, persze csak a drágábbak a jó minőségűek.
2008. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az avonos szájfény jó de csak ami 800-on felül van én a tusfürdőket szeretem nekem teljesen bevált meg az arctisztító maszkok de ahogy előttem is mondták a color trend az nagyon gagyi.

De ha bemész bármelyik dm-be vagy rosmanba akkor vannak mis-sportis cucok azok nagyon jók! én egy időbe csak azt használtam

2008. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! se a parfümjei, se az alapozói egy nagy kakikupacok! a color trendről nem is beszélve...
2008. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
A lakkok sem jok.Nem olyan jo termek az avon csak a hire.Nekem peldaul a tusfurdo bevalt a rimmel is.Vannak jo termekek es rosszak is.
2008. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
A COLOR TREND,IGAZ,NEM ELSŐ OSZTÁLYÚ,DE A KŐPÚDERE NEKEM NAGYON JÓ.ÉN IS CSAK A SAJÁT VÉLEMÉNYEM ÉS TAPASZTALATOM TUDOM ÍRNI:NEKEM A PLANET SPA-TÓL JOBB NEM KELL,SE MASZK,SE TUSFÜRDŐ,SE TESTÁPOLÓ,NEKEM NAGYON JÓK.A SOLUTIONS-CUCCOK IS NAGYON JÓK,LEGALÁBBIS NEKEM.AZÉRT A JOBB,DRÁGÁBB PARFÜMÖK NEM OLYAN GYENGÉK,AZ PERSZE IGAZ,H 1 OLYAN PARFÜM ÁRÁÉRT,MINT PL. AMIT SALMA HAYEKKEL REKLÁMOZNAK,MÁR DROGÉRIÁKBAN BŐVEN MÁRKÁT VESZEL.SZTEM MINDENKINEK MÁS VÁLIK BE,MÁSHOGY REAGÁL A BŐRÜNK,ÉS KÉSZ.
2008. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Nekem pl a tusfürdők (olcsóbbak is) nyáron teljesen jók voltak, de télen nem hidratálták eléggé a bőrömet... Én napi arclemosásra is a habosított arclemosójukat használom, és meg vagyok elégedve... A 4 részes szemhéjpúdereket is nagyon szeretem. Igaz, ami igaz- itt is és mindenhol- a jobb minőséget meg kell fizetni. De pl nekem a color trend szemhéjpúder az egyik kedvencem. Lehet azért, mert még nem használtam sokkal drágább cuccokat :) A szempillaspirálokról is hasonló a véleményem- volt amit imádtam, volt ami szörnyű volt- ki kell próbálni mindent, amikor le van értékelve :D
2009. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!