Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljek az iskolába?

Hogyan sminkeljek az iskolába?

Figyelt kérdés
sziasztok. 15 éves vagyok.Minden osztálytársa már sinkeli magát.Kicsit én is szeretném, tesrmeszetesen nem nagyon durvára gondoltam. Ti milyen sminket ajánlotok?
2014. aug. 31. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Semmilyen. 15 évesen még nem kell sminkelni.
2014. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van borhibad akkor egy kis korrektort használj, szempillaspiral es ha akarsz egy kis szajfeny/vilagos rúzs. En ezt szoktam használni:) 16L
2014. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell most még sok minden. Ha a bőrödön nem tetszik valami akkor korrektor, ha az egész fejed miteszeres patis akkor alapozó. Meg használj krémeket arctisztítót h elmúljon.

Szempillaspirál, kicsit kihúzhatod a szemedet tussal. Meg mehet egy kis szájfény v labello.

2014. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!