Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem engedik hogy sminkel...

Miért nem engedik hogy sminkeljek?

Figyelt kérdés
16 éves leszek . semmilyen sminkem nem volt még csak labello ( de az nem teljesen az). hogy mondjam el anyumnak hogy szeretnék sminkelni. tényleg nem sokat csak szempillaspirál, meg szemceruza. esetleg szemhéjtus. anyukám egyáltalán nem sminkeli magát. tehát neki sincs semmi smink terméke . de rossz érzés h az osztályomba napi szinten mindenki sminkeli magát én meg nem. hogy vegyem rá anyukámat??
2014. júl. 24. 20:46
 1/5 anonim válasza:
Például egy korrektort már csak olyan indokkal és kikönyöröghetsz tőle, hogy valamivel el szeretnéd fedni a pattikat, bőrhibákat. Mondd el, hogy természetes árnyalatokat szeretnél, bár nem ismerem anyudat, kérd meg, hogy menjen el veled egy drogériába és közösen válasszátok ki, hogy mik azok, amiket "jóváhagy". :) Legyen egy kis fokozatosság, először mondjuk korrektor és szempillaspirál, később ceruza, utána pedig ha mondjuk tust szeretnél, akkor az már nem akkora ugrás ceruza után. Vagy ahogy te szeretnéd, a lényeg, hogy ne rögtön a "leganyagyilkosabb" termékek közül válassz. És lehet, hogy akár még neki is megjön a kedve a sminkeléshez ;)
2014. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bemész a boltba és veszel egy spirált, hazamész és kisminkeled magadat.
2014. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát azt sehol sem említetted, hogy megtiltották volna, csak nyuszika vagy és lapítasz. De minek? Neki eszébe nem jut nyilván, hogy "kislányom, én ugyan életemben nem sminkeltem és eszembe se jut a téma kb, de te nem akarsz véletlen?"

Vagy odaállsz és megmondod, hogy "anyu, szeretnék sminkelni" vagy elmész, megveszed magadnak a szükséges vackokat és kifested magad. Aztán majd reagál rá valamit, ha szükségesnek érzi.

2014. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Én anyukám se sminkeli magát és én 16vagyok és már 2éve sminkelem magam. Először ő sem engedte de elkezdtem mindig egy kicsit és nekem már smink nélkül fura:)
2014. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elmész a boltba és megveszed a sminket. 16 éves vagy már nincs joga ebbe beleszólni anyukádnak. Vagy titokban megveszed és majd a suliba kikened magad
2022. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!