Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mot tegyek ha a szüleim nem...

Mot tegyek ha a szüleim nem engedik a fülbevalót?

Figyelt kérdés
12éves fiú vagyok
2014. júl. 2. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hallgass rájuk. Fiú vagy!
2014. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass rájuk.

Egy időben nagy divat volt fiúknak a fülbevaló, de szerintem már elég fura. A legtöbb lánynak nem tetszik.

2014. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor vársz pár évet, és ha még mindig úgy gondolod, hogy menő lenne, megcsináltatod. De felnőtt fejjel már nem hiszem, hogy fülbevalót akarsz. :D
2014. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenkivel egyet értek, a fülbevaló pasikon már szerintem vagy 20 éve nem éli fénykorát...
2014. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Várj még legalább 16 éves korodig, és ha akkor is akarod majd, csináltasd meg. Egyébként tényleg nem jön be a legtöbb lánynak. Mondjuk szerintem a karika vagy a fekete pötty van, akinek jól áll, de ez elég ritka, a csillogó köves meg kifejezetten undorító.
2014. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz, majd lesz fülbevalód ha felnőtt leszel és még akkor is akarsz. Addig meg ráér. Esetleg keresgélj olyat ami ilyen mágneses vagy hasonlók, amihez nem kell lyuk a füledbe.
2014. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen de nagyon is szeretném, utolsó a mágneses a legrosszabb és a barátomnak is van. :D
2014. júl. 2. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok, bár még mindig nem tartom jó ötletnek, közben találkoztam egy barátnőmmel, és neki karika klipsze van, az elég uniszex darab konkrétan, ami neki van...

Be kell "akasztani" a füledbe, de nem kell hozzá kiszúrni...(csak azért írtam le, hogy hátha akkor te is meglátod élesben, hogy nem jó ötlet kiszúrni, és nem roncsolod a füledet)

2014. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a szüleid miért nem engedik...:S

Semmiképp ne magadnak szúrd át. kérj meg egy idősebbet hogy kísérjen el(szerintem egy sima fülbevalóhoz nem nagyon nézik hogy ki van veled,és hogy hány éves, azért mondjuk nézzen ki 18 fölöttinek) és amikor elmész otthonról akkor tedd meg, otthon meg vedd ki, csak figyelj oda hogy kezeld ugye, ha begyullad stb.

2014. júl. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!