Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Christal nails vagy Brillbird?...

Christal nails vagy Brillbird? Hova érdemes most iskolába menni?

Figyelt kérdés
Melyiknek jobbak a termékei, melyik olcsobb (termék/iskola), és hol jobb a képzés?:)
2014. ápr. 7. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Képzésről semmit nem tudok, de a termékekről igen, és csakis a Brillbird jöhet szóba.

Mindkettőt megvettem és kipróbáltam, egylépéses gél-lakkokról beszélek.

A Brillbird nagyon jól terül, egy lépésben szépen fed, nem csíkoz, és 3 hétig is bírta, csak a lenövés miatt kellett újra megcsinálnom.

Vettem olyan színt C-től, ami a BB-nél nem volt, 2 napig sem bírta. Mindent ugyanúgy csináltam, de lepattogott, felvált, egy lépésben is csíkos volt, próbáltam 2 lépésben, de úgy sem volt szép egyenletes, továbbra is csíkos volt. Nagyon durván sűrű a lakk, kezelhetetlen, egyáltalán nem terül.

2014. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kettő.
2014. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz.

Olvastam már ezen az oldalon, hogy ugyanaz a tulajdonosuk, de ezt senki nem erősítette meg.

Ettől még igaz lehet.

De a termékek nem ugyanazok!

Eleve a színek sem ugyanazok, a CN-nél nagyobb a színválaszték.

És ahogy leírtam, az egyik nagyon jó minőségű (BB), a CN-nel meg minden bajom volt.

2014. ápr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!