Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülpiercing, honnan érdemes?

Fülpiercing, honnan érdemes?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm van, aki hivatásszerűen ezzel foglalkozik, de ebben az "otthon megcsinálom", mégsem bízom. Hova érdemes menni? Egyszerre többet is be lehet tetetni?

Tudom, hogy ehhez kép kéne, de látatlanul egy kissé elálló fülhöz megy, vagy csak rosszabb lesz?


2014. febr. 17. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ajánlom Mártit az Invictusnál.

Lehet egyszerre többet, de nem ajánlott, szerintem elég egyet kezelgetni:D plusz ezt kímélni kell, és, ha pl mind a két füledre egyszerre csináltatsz, nem tudsz majd egyik oldaladon se aludni:D

Attól függ, hogy mennyire áll el..ha eléggé, akkor szerintem nem jó hangsúlyozni, ha csak kicsit, akkor talán belefér.

2014. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!