Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti milyen sminkeszközöket...

Ti milyen sminkeszközöket használtok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Alapozó,korrektor,szempillaspirál,labello,puder (a hétköznapokra:)
2014. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm és ti mire szeretitek tenni a hangsúlyt ?
2014. aug. 13. 12:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Hétköznapra BB-krém, púder a fixáláshoz, bronzosító, szemöldökpor. A szempilláim alapból sötétek és erősek, úgyhogy én tényleg csak az arc-szemöldök párosra megyek rá.


Régebben egyébként a szememet hangsúlyoztam inkább, mostanság nem hétköznapi alkalmakkor, vagy ha kedvem van hosszasan készülődni, inkább valami erősebb, sötétebb rúzst kenek fel a szememet pedig csak spirálozom.

2014. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nappali krém hidratáláshoz, mattításhoz, alapozó, korrektor a problémás helyekre, púder, spirál, szemöldökceruza/por, meg sokszor tus. A szememet szeretem hangsúlyozni, bár a szám is szép.
2014. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szép bőröm ezért korrektort használok. Alkalmanként szemcerkát is. Ennyi bőven elég is.
2014. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
te vagy az anna?:O
2014. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hétköznap: korrektor, púder, pirosító, szempillaspirál, valami a számra (színezett ajákápoló, szájfény, rúzs, lip tint, stb)

Alkalmakra mindig más sminket készítek, de sokszor használok szemre barnás, natúr árnyalatokat, vagy lilát. Emellett nagyon szeretem az erős rúzsokat, néha hétköznapra is, ha olyan kedvem van:-)

Erősebb szemsminkhez a szemöldökömre is nagyobb hangsúly kerül, így ilyenkor egy kevés (!!!) matt szemhéjpúderrel korrigálom őket.

Amit ki nem állhatok, az a vastag fekete tusvonal, szerintem nagyon természetellenes, mégis nagyon népszerű.

2014. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szemceruza,tus,púder

Ritkán rúzs,pirosító, szemhéjpúder


17l

2014. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :)
2014. aug. 14. 13:45
 10/10 anonim válasza:
korrektor, néha szempillaspirál, esetleg szájfény:)
2014. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!