Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti használtok Nivea terméket?...

Ti használtok Nivea terméket? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen hülye kérdés :D amug arckrémet
2014. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyám nívea kézkrémet szokott kenni a bal kézfejére, utána rákeni az arcára, lehet azzal szedi le a sminket, vagy csak bekeni az arcát, de a lényeg, hogy a jobb kézfejére nem keni soha, és ezt csinálja 20 éve. Ez egy jó teszt, hogy a nívea mit tesz az ember bőrével hosszú távon. Semmit, mert ugyanolyan a két keze :D
2014. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Samponból a Diamond Glosst használom, testápolóból az Angel Start, vagy mi a neve, de utóbbiért nem vagyok oda. Az arcápolóik nekem egyáltalán nem váltak be.
2014. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legutóbb naptejet... ami nagyon gyenge volt és semmire nem jó. Régebben arckrémem volt meg nem tudom még mi, de semmi Nivea termék nem vált még be nekem.
2014. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!