Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A géllakk mennyire jó? Mennyib...

A géllakk mennyire jó? Mennyibe kerül és megéri-e elkezdeni?

Figyelt kérdés
Szeretnék géllakkos körmöket majd idővel, csak azon gondolkozom, hogy nem teszi tönkre a körmöt, nem drága-e és, hogy mennyire tartós?! Nagyon szép géllakkos körmöket láttam, már viszonylag könnyűnek is tűnik és általában azt mondjak, hogy olcsóbb is, mint a többi. A válaszolók, közt van olyan aki Gödöllőn vagy környékén tud olcsón, jó körmöst, aki csinál is géllakkoskörmöt?

2014. júl. 25. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Èn szeretem, sokkal jobb, mint a műköröm, csak gyorsan lenő, de ez körömfüggő. Nem teszi tönkre a körmeidet, de ne engedd, hogy lereszeljék, minden alkalommal le kell oldani 100%-os acetonnal! Az én körmösöm 2500-ért csinálja, de nem vagyok gödöllői, én Budapesten csináltatom.
2014. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én egy évig csináltattam folyamatosan, de már bánom. Ha nem csináltatod meg 2 hetente, rondán lenő. Azaz még ha találsz is valakit, aki alkalmanként 2ezerért megcsinálja, havi 4000ft pluszkiadás minimum. Ja, és ha franciát vagy díszítést szeretnél, az drágább. Ha meg már a kezeden van, úgyis akarni fogod a lábadra is, akkor már havi 16ezer ft-nál tartunk legjobb esetben. Nekem a körmeim 1 év után feladták, elvékonyodtak és volt amelyik begombásodott,pedig puccos drága helyen csináltattam. Szóval egy év alatt jóval több mint 100ezret elvertem arra, hogy gél lakkom legyen. Rohadtul költhettem volna másra. Maradok a drogériás lakkoknál, általában havonta meglepem magam egy új színnel a hétszáz forintos kedvenc lakkomból.
2014. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem drága ahhoz képest, hogy lejön. Nem tudom, hány éves vagy, ha sulis, akkor nyárra megéri. Én gyakran mosogatok, járok itt-ott, kopog a körmöm neki ennek-annak, szóval nekem pár hét után már csak a közepén van.


Viszont: lábon nagyon megéri szerintem!

2014. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az árak valtozoak. A körmödnek nem lesz tőle baja. Akinek begombasodik az menjen vissza a körmöshoz, mert az tényleg nagyon gáz, ha még ezt is elrontja. A gellak-nak csak annyi az értelme, hogy 2-3 hétig fent marad, nem kell mindig lakkozgatni. Ha abbahagyod akkor utána ugyanolyan állapotú marad a körmöd, mint amilyen volt. Hosszabbítani viszont nem lehet vele.
2014. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, suliba járok és azért csinálom itthon is a dolgom. Mosogatok, teszek-veszek szóval azért használom a kezeimet, és ezért nem tudok a lakkal jól kijönni.. Mindig 2-3 nap után lekopik és mondták, hogy ha már ennyire akarok valami színt a körmeimre, akkor inkább géllakkal csináltassam meg, pont annyira teszi tönkre a sima lakk is, de fent marad és még lehet bele vinni más-más díszitgetést :)Szóval majd átgondolom! :)
2014. júl. 26. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szép meg jó ,de az UV lámpa fénye rákkeltő....
2014. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a rákkeltő hülyeséget vajon ki kezdte el terjeszteni? Érthetetlen, ha levegőt veszel az is rákkeltőbb, mint az a szerencsétlen UV lámpa, nem abban a tartományban sugároz, mint a nap, vagy a még durvább szolárium. De azért van egy jó hírem a rettegőknek a gél lakkot gyönyörűen megköti a ledes lámpa is és arról még senki nem állította, hogy rákkeltő lenne.
2014. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem teszi tönkre a körmöd, csak használj otthon leoldható gél lakkot és akkor nem reszeled el a körmöd, mert simán le tudod szedni a gél lakkot. Pl. tapasztalatom szerint ez az egyik legjobban oldható:

Ha most szeretnéd elkezdeni, vegyél kezdő szettet, mert sokkal jobban megérni. Drágább lesz műkörmös járni, mint magadnak csinálni, de csak akkor ha szeretsz ilyesmivel foglalkozni, mert van olyan is, aki utál lakkozni vagy nincs elég kézügyessége. (Az ne kezdjen bele, inkább menjen manikűröshöz! :)

2014. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!