Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magadnak szúrtad, vagy szakemb...

Magadnak szúrtad, vagy szakemberrel szurattad a piercingedet/eidet?

Figyelt kérdés
Látom hogy sokan maguknak szúrják a testékszereket, és kiváncsi lennék milyen arányban vannak ezek a szakember segitségével behelyezett ékszerekhez képest, valamint, hogy van-e olyan, akinek komplikáció lépett fel a saját maga által szúrt ékszerrel kapcsolatban?
2010. jan. 9. 08:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
a számat és a köldökömet is barátnőm:) no para
2010. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hát én mindet magamnak szúrtam,volt egy smiley(amit nagyon könnyű szúrni is és ha kiveszed akkor is nagyon könnyen begyógyul),a septumot is én szúrtam magamnak(na de az nagyon fájt,egy ideig gennyeztt is,de bnöm,aki szakemberrel szúratta,azt mondta h az neki is gennyezett,de most már tök okés) és még majd szeretnék egy bridge-t,de azt látják anyáék,úgyhogy nem hiszem :( ja és a fülbevalóimat mind a bnöim szúrták és még akarok a fülembe egy targust,csak azon még gondolkodom:D


14/L

2010. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
na kész a smileym, csak nemtudom bepattintani a golyózáras pc-t, ugyh most golyó nélkül vagyok :DDvmi jó módszer?
2010. jan. 14. 16:36
 14/14 anonim válasza:

Szia!

Barátom szúrkált magának(2piercing 3 fülbe).

egyet ajánlanék, fertőtlenítsd nagyon!

neki az 5 ből 3 gond nélkül sikerült, egyiket iskolaudvar dohányzó részén szúrta, mikor vérzett nyálas kézzel letörölte. semmi baja nem lett.

aztán mikor a 3. lyukat a fülébe, meg egyet szájba szúrt totál begyulladt neki, és alég retek mód nézett ki.

ezt csak azért írom így le, mert fura mód 3-at kibírt, az uccsó páros meg elég rondán sikerült.

jah és ne pálinka legyen:D tévhit...

megéri valami egyszerű fertő írtó szarságot magadra kenni, mi sem gondoltuk h gennygombóc feje lesz utoljára:D

2010. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!