Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kilövettem szakemberrel a...

Kilövettem szakemberrel a fülem, azt csináltam amit mondott, de mégis fáj! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lécci segítsetek!

Kilövettem szakemberrel a fülem,mondta hogy vegyek rá krémet,vettem,párszor bekentem,mégis fáj a fülem!

De viszont az a fura hogy a porcba is lövettem,meg a fülcimpámba is,és ami a porcba van az nem fáj de ami a fülcimpámba az igen!


2008. nov. 3. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Az lenne a kérdésem,hogy mikor csináltattad és,hogy milyen krémet vettél rá?
2008. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát csütörtökön csináltattam,és valamilyen bőrfertőtlenítőt adtak rá a gyógyszertárban!
2008. nov. 3. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csütörtökön csináltattad,akkor légy türelmes még egy ideig,mert még kell egy kis idő neki,hogy begyógyuljon,de rendbe fog jönni!Ha már van a füledben és az begyógyult,akkor valószínűleg ezzel se lesz gond,csak türelem kell hozzá!Tudom,ez a legnehezebb!
2008. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

jó várakozok!

Remélem begyógyul!

Köszi a választ!!:)

2008. nov. 3. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem csak a cimpámba lőttek és nekem is fájt.én nem használtam krémet.ha a genny nem "folyékony",akkor az sztem tök természetes.nekem kissé feldagadt.én nem csináltam vele semmit.és most már jó.
2008. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért egy picit még fájni fog. 1 hónapig ki sem szabad venni a fülbevalót, hogy a lyuk megmaradjon és begyógyuljon. Ne piszkáld, csak napi egyszer forgasd meg finomat a fülbevalót!
2008. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem forgatni kellett, hogy ne forrjon be és mikor kivettem alkoholba kellett fertőtleníteni, de én max 2 hétig hordtam, utána már másik volt benne.
2008. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!!
2008. nov. 4. 21:38
 9/10 anonim válasza:
eleinte nekem is fájt, semmi krémet nem használtam és magától elmúlt ...
2008. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké

Köcy

2008. nov. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!