Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magadnak szúrtad, vagy szakemb...

Magadnak szúrtad, vagy szakemberrel szurattad a piercingedet/eidet?

Figyelt kérdés
Látom hogy sokan maguknak szúrják a testékszereket, és kiváncsi lennék milyen arányban vannak ezek a szakember segitségével behelyezett ékszerekhez képest, valamint, hogy van-e olyan, akinek komplikáció lépett fel a saját maga által szúrt ékszerrel kapcsolatban?
2010. jan. 9. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szakember szúrta (:
2010. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
szemöldökömet piercer szúrta, az orromat kétszer a barátnőm+a fülemet is. Nemnagyon lehet elrontani :D
2010. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezért kérdem, mert énis magam akarom már a 3.pc-met, soklesz a kiadás....XD
2010. jan. 9. 14:48
 4/14 anonim válasza:

magamnak szúrtam mind az 5pcmet meg a fülemen is a 3lyukat

pc ből 1van meg de nem azért mert begyulladt hanem azért mert hülyén nézett ki az alsó ajkamban a 3 egymás mellett

fülembe pedig 2fülbevaló van most

2010. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok.. hová szeretnél szúrni?:P
2010. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
smiley pc-t szeretnék,azt mondják nem fájdalmas és könnyen gyógyul, szval..:D (igen nemrég tettem már fel ezzel kapcsolatost kérdést is, mielőtt még vki kérdezné:D)
2010. jan. 9. 20:25
 7/14 A kérdező kommentje:

Arról mondjuk hallottam, h bridge-t nem túl előnyös magánúton...Oo

Ha már itt tartunk, vki ezt is kommentálhatja, meg úgy általába. :D

2010. jan. 9. 20:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért bőven el lehet rontani azt, ha az ember magának szúrja és nem ért hozzá, láttam már csúnya dolgokat. én részben magamnak csináltam az ékszereket, részben ismerősök, de aki hozzám nyúlt az szakember volt velem együtt. Van bridgem, nem én tettem be, de nem lett volna az se probléma, annyi az egész, hogy azért legyen rutin benne
2010. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Smiley-t nagyon egyszerű : Csak bigyázz nehogy ferde legyen, és a tű vastagsága nagyobb legyen a pc-nél.
2010. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen,ezt tudom, köszönöm :)
2010. jan. 10. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!