Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpiercingről mindent?

Nyelvpiercingről mindent?

Figyelt kérdés

Környezetemben nincs nyelvpiercinges, csak itt tudok kérdezni, legyetek rendesek és írjatok le mindent. ^^

Szóval az a helyzet, hogy jelenleg fogszabályzóm van, de ha leveszik, szeretnék egy nyelvpc-t. [most van elég fém a számban xD]

Minden érdekelne...

Nem deformálódik tőle a fogam? [így fogszabi után?]

Mennyire fáj? Tudok majd enni?

Meddig lesz bedagadva? Tudok majd beszélni? xD

Kell rá kenni valamit?

Ha kiveszem milyen gyorsan forr be?

Milyen vele csókolózni?

Lenyelhetem? Akkor mi lesz? :D

Egyáltalán, előnyök, hátrányok?


Köszi!!


2010. jan. 3. 15:24
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, és fogmosáskor milyen? zavar, vagy nem is érzed?
2010. jan. 3. 15:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs nyevlpiercingem de amit tudok róla, azt leírom. A szúrás után kb. 9napig be lesz gyulladva, és a szúrás után pár óráig nem szabad dohányozni. Ha kiveszed, nagyon hamar beforr. A hátránya, hogy az elején nem tudsz vele enni rendesen, csak puha ételeket. A fogad nem fog tőle deformálódni, de a fogzománcot lekoptatja. Ha lenyeled a bogyót akkor semmi baj nem lesz, majd kijön, de ha a szárat is lenyeled az kiszúrhatja a beleidet, vagy a gyomrodat. Ha mindig rendesen csavarod rá a bogyót, akkor nem lesz baj. Ha nagyon sokáig be van dagadva a nyelved, akkor szopogass el egy jégkockát, és kend be E-vitaminnal. Gyógyszertárban lehet kapni, kapszulát. Amúgy viszonylag hamar elmúlik a fájdalom (1-2 hét kb.), mert a nyálkahártya könnyen regenerálódik.
2010. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem van piercingem, már több mint egy éve.

-nem deformálódik a fogad,ahhoz semmi köze

-alig fáj,mert úgy elérzéstelenítik,inkább ijesztő a tű,én utána rögtön tudtam enni óvatosan, csak tejterméket nem szabad pár óráig(mint foghúzás után)

-nekem alig dagadt be, és nem is volt csak pár napig duzzadt..beszélni tudtam,csak néhány betűvel volt gondom(ty,gy,d),de csak pár napig

-nem kell rá kenni semmit,alap szájhigiénia kell(fogmosás napi 3x)

-nem tudom,még sosem vettem ki,elvileg frissen beforr pár óra alatt

-csókolózni?olyan mint nélküle..nekem..a partner meg egyénfüggő,az én barátom szereti

-elég nehéz lenyelni,jól rászorítják..ha lenyeled, kijön alul..

-se előnye,se hátránya szerintem, egyszerűen tetszik, és szeretem,hogy ott van(bár orális szexnél szereti a barátom:))

21/L

2010. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

fogmosáskor olyan,mintha ott sem lenne

2010. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már mindent leírtak előttem, de még annyit hozzátennék, hogy Páromnak 2 volt bent, ma már csak 1...

Az egyiket kiszedte több, mint 2 éve, de még mindig nem forrt be :D

Szóval szerintem ez emberfüggő. =)

2010. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy éve csináltattam, nagyon féltem, de rájöttem felesleges volt. A szúrást nem is éreztem, mert nyelv alá adnak egy érzéstelenítő szurit, de az se fáj.Phlogosol oldatot ajánlott a piercer, nekem használt, nem gyulladt be, bár kicsit megdagadt. Tudtam enni, beszélni. Bár első 1-2 napban még nehéz volt, a hosszú szár miatt.Nem hiszem, hogy lenyeled, ha néha ellenőrződ, hogy jól rá van e tekerve.

Ja, és gyorsan beforr, nekem még egy év után is úgy van, hogy kivettem fél napra, és alig ment át a lyukon utána.

2011. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!