Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Leírnátok nekem mindent amit...

Leírnátok nekem mindent amit tudtok a Tetoválásról?

Figyelt kérdés

Akarok csináltatni egy vádli tetoválást. Viszont úszni is elakarok járni. Az érdekel legjobban, hogy a tetoválás kitud nyúlni? Eltud szakadni? Nagy az esély fertőzésre?

Még pár hónapot várok, hátha meggondolom magam (de kevés esély vna rá) Már a mintát is megtaláltam, szüleim jó tanulmányaim miatt engedik, de nem díjazzák.

16/f


2010. okt. 3. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Elszakadni????nem.Úszni nem mehetsz vele, amíg be nem gyógyul, de ezt a szalonban is megmondják.
2010. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
igen, el tud szakadni a tetoválás. akkor amikor valaki egy határozott és hirtelen mozdulattal letépi a bőrödet.
2010. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tetkót 24óra után vastagon be kell kenni vazelinnel, és mehet az uszi. kb 1-1,5 óránként újra kell kenni. Mivel vizes sportos vagyok, és nem hagyhattam ki soha egy hetet, nem tudtam kivárni. Semmi baja nem lett. Mindenki így csinálta, akit én ismerek és sportoló, bár senkinek sem volt nagyobb, mint 10X15cm. Ha van lehetőséged, várd meg, míg begyógyul. Kinyúlni akkor tud, ha olyan helyen van, ahol nagy súlynövekedést a bőr nem tud lekövetni, és megreped a bőröd- nőknél a hason, terhességnél. Úgy gondold át, hogy neked az a minta jelentsen valamit, ne csak tetszen, mivel 74évesen is ott lesz. És a helyét is.
2010. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem pedig azt mondták, ne menjek vele uszodába/tóba, mivel "felázik" a seb és fertőzést is kaphatok, és vazelines kenőccsel sem ajánlatos kenni, de úgy látszik mindenkinek mást mondanak.:D

Legjobb, ha a szalonba kérdezed meg, ahol csináltatni akarod. (első voltam)

2010. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Baranka válasza:
Mikor én csináltattam a tetkómat bepanthennel kellett kennem 3 napig. Nem tud elszakadni. Addig biztos nagy a fertőzés veszély míg mg nem gyógyul a tetkód.
2010. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!