Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű telefont vegyek?...

Milyen színű telefont vegyek? (itt: telefon=kiegészítő. Kéretik nem áthelyezni. )

Figyelt kérdés

(w595 Fehér-rózsaszín)

w715 Fekete vagy szürke.


Vagyis tulajdonképpen az a kérdés, hogy feketét, amiben van egy kis bordó, vagy szürkét, amiben van egy kis narancssárga.


2009. dec. 20. 21:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

És elnézést a szóhasználatért, nem szeretek ilyen otrombán beszélni, de az ostoba emberek kihozzák belőlem


Köszönök minden 'választ', téma azt hiszem lezárva, úgy tűnik sokaknak okoz fejfájást, hogy egy szimpla két soros kérdést értelmezni tudjanak.

2009. dec. 22. 00:26
 12/17 anonim ***** válasza:
34%
A stílus maga az ember,cícamica.Kapd be a paraszt furkós botját!
2009. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Komolyan kihagytad az első osztályt, vagy csak szórakozol?

Ne kelljen idéznem magam, kérlek.

2009. dec. 22. 16:18
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez fa/szság, a telefon nem kiegészítő, hanem munkaeszköz, esetleg szórakozást szolgálja, vagy telefonos társalgást, de hogy milyen színű legyen?

Szánalom komolyan, de manapság már, sárom a "milyen színű számítógépet vegyek?" kérdést is...

Egyébként két teljesen külömböző szín közül, nem tudod eldönteni hogy neked melyik tetszik jobban? Nem értem, ennyire muszáj mások véleménye alapján élni? A telefon nem egy ékszer vagy egy ővcsatt.

2010. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Basszus valaki azt mondja hogy a telefon telefonálásra van és kiosztod, ezt a részt csak most néztem xD

Belehalok komolyan, én jobbat mondok vegyél csak simán egy telefonborítást az villogj azzal,vagy játéktelefont, ha neked csak kiegészítőként működik, teljesen felesleges kiadni rá tízezreket

2010. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azt hittem nem okoz különösebb megerőltetést megérteni, hogy mit is szeretnék. Ha pedig ilyen filozofiai kirohanásaid vannak kérlek menj annak, ne engem fárassz a hülyeségeddel.
2010. szept. 20. 12:22
 17/17 anonim válasza:

Jesszus milyen stílusú emberek jártak ide 2009-10 között :D

szimpla kérdésre ilyen ingerbe jönnek egyesek?XD...

2021. febr. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!