Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű telefont vegyek?...

Milyen színű telefont vegyek? (itt: telefon=kiegészítő. Kéretik nem áthelyezni. )

Figyelt kérdés

(w595 Fehér-rózsaszín)

w715 Fekete vagy szürke.


Vagyis tulajdonképpen az a kérdés, hogy feketét, amiben van egy kis bordó, vagy szürkét, amiben van egy kis narancssárga.


2009. dec. 20. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
feketét
2009. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek ebből egy szót se.
2009. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mi nem érthető ezen?


Elsőnek köszi.

2009. dec. 20. 22:17
 4/17 anonim ***** válasza:
fehér-pink szerintem.
2009. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Szivárvány színűt. Abba benne van minden. (Én meg még azt hittem telefonálni való a telefon.)
2009. dec. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy egy ilyen egyszerű kérdésre eddig össz-vissz kettő rendes, normális válasz érkezett.


Kedves utolsó, nem tudom, szövegértelmezési, látási vagy szimplán lelki problémáid vannak, ezért nem írnék ennél többet a válaszodra.

2009. dec. 21. 00:33
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem tevrezed három havonta cserélgetni, akkor feketét.

Ha nem okoz gondot, hogy minden évszakban új telefont vegyél, akkor amelyik most a legjobban tetszik. A feketének több nagy előnye is van. Bármikor, bármilyen alkalommal használhatod "kiegészítőként", mert a fekete mindenhez illik, szolid és elegáns. A másik, hogy ha neadj isten két év múlva kénytelen lennél ugyanazt a telefont használni, nem kell vörös fejjel dugdosnod a cuki pink, vagy szép karcos, retkes fehér telefont, ami egy néhány évvel ezelőtti elmezavar következménye.

Vagy vegyél cserélhetől elő- és hátlaposat, és meg van oldva...

2009. dec. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
De imádom az ilyen öntelt,üres fejű pláza cicákat.Gondolom egész nap ülsz a tükör előtt és csókolgatod.
2009. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
79%
nekem van néhány+, de mobil mindenkinek van vegyél vezetékest madzagon.
2009. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 00:59

Köszönöm, valami ilyesféle indoklást vártam (:

Valószínű marad a fekete, nincs pénzem 4 telefonra/év, a mostani is már 4 éves lassan..


Kedves akárhanyadik.

Mégis megmondanád, hogy mi a szarból jött le neked, hogy pláza cica vagyok? Mert rózsaszín telefont akartam? Vagy mert kíváncsi voltam, hogy ITT (i té té) KIEGÉSZÍTŐKÉNT nézve, ki melyik telefont javasolja?

Hát akkor dugd fel az előítéleteid a seggedbe.

Beszűkült sznob paraszt.. az ilyeneket kéne sortűz elé állítani.

2009. dec. 22. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!