Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem magam suliba?

Hogy sminkeljem magam suliba?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.Úgy gondolom nem árt,ha elkezdem a sminkelést, eddig sose tettem.Mit gondoltok suliba mi lenne az ideális? Nem akarom hogy feltűnő legyen,főleg így,hogy egyből kezdem el.Ötletek?:) Köszönöm szépen! (videónak is örülök :)) )

2014. márc. 17. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
szerintem alapozó, puder, szempillaspirál meg esetleg egy vékony tusvonal
2014. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az alapozó teljesen felesleges egy 16 évesnek hacsak nincs olyan bőrhibád, ami nagyon zavar.

Én egy ilyen sminket tudnék elképzelni, persze alapozó és púder nélkül:

https://www.youtube.com/watch?v=y_kpAnm54ss&list=PL9iDu-pxe4..

2014. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. márc. 17. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Sehogy, nem divatbemutatóra mész, hanem iskolába!

A természetes szépség is lehet szép! :)

2014. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Púder, korrektor (ha van rá szükséged, ha szerencsés vagy és szép a bőröd, akkor nem kell), szempillaspirál. Szerintem ez az "alap", innentől mindenki az igényei szerint választ termékeket.

A legtöbb embernek pl jól áll egy vékonyabb, fekete vagy barna tusvonal, de ezt gyakorolni kell, csak akkor szép, ha egyenletes.

Én pl nagyon fehér vagyok, így mindig felrakok egy kis pirosítót, rajtam ez sokat dob, de van, aki szerint felesleges.

Ha a szemöldököd esetleg nagyon vékony/elrontottad/túl világos, akkor ezt is korrigálhatod, de csak óvatosan:D

Ha a szádat szeretnéd finoman hangsúlyozni, akkor egy kis színezett ajakbalzsam, vagy rúzsceruza a legjobb, ezeknek sok színe nincs, inkább a természetes színt emelik ki.

Szerintem nagyjából ennyi, én ezek közül sem mindet használom és nem is minden nap sminkelek.

Ami fontos még, hogy nappali fényben sminkelj, mert lámpánál egész más a összhatás.

2014. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindenkinek ! :)

Kedves negyedik válaszoló,én is így gondoltam,de néha érzem azt,hogy jó lenne,ha valami lenne rajtam.Kevéske,amivel nem veszítem el a természetességet,csupán rádobok egy lapáttal.:)

2014. márc. 18. 18:42
 7/10 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen :)
2014. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen típusú az arcod/bőröd, mi az amit esetleg elfednél/mi az amit kiemelnél magadon. Viszont, ha eddig nem sminkeltél mindenképp azt tanácsolnám szánj rá egy hétvégét és kísérletezz mi az ami jól áll, tetszik magadon, ugyanis ha egy előnytelen sminkkel mész az nevetségessé tesz. Én amit kezdésnek ajánlanék: az alsó szempillák tövét kihúzhatod egy barna szemceruzával, ez kicsit hangsúlyozza a szemed, de mégse vastag fekete vonal éktelenkedik ott. A szempillákra mehet szempillaspirál, szem alá kis korrektor (ha szükséges). Ez szerintem kezdésnek elég.
2014. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Leírom én hogyan szoktam.

(Ha szükséged van rá, korrektor, alapozó, púder, akkor használd, én szerencsés vagyok, szép bőröm van:)

Szóval.

Először húzok szemceruzával a szempilláim tövében egy vékony vonalat, mostanában csak alul szoktam, de van amikor felül is:)

Szempillaspirál

Pirosas-rózsaszínes rúzs.

És ennyi. Nem feltűnő, szolid, iskolába pont jó:)

2014. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ! :)
2014. márc. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!