Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem magam suliba?

Hogyan sminkeljem magam suliba?

Figyelt kérdés
Kék szemem van, fehér bőröm, csokibarna hajam, mindig úgy sminkelem magam, hogy rimmel szempillaspirál, catrice fekete szemceruzával kihúzom a szemem és szájfény...de ez már olyan uncsi...ti mit ajánlotok kék szemhez? Előre is köszi a válaszokat! :) 17/L
2013. ápr. 19. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kék szemem van, bár inkább szürke. Én is szempillaspirált és szemcerkát használok, meg szemöldökceruza_ szinezett hidratáló :) talán szemceruza helyett használhatsz fekete szemhéjtust, én mostanában csak a felső szempilláimra teszek spirált is, és alul csak kihúzom, ezt is kiprobálhatnád. vagy esetleg szürke szemceruza:)
2013. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan mandula forma szemem van és uhh nem tudok tust használni xdd de bb krémre nah meg púderen gondolkodtam már :)
2013. ápr. 19. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, bb krém_ az jó

esetleg műszempilla? vagy készíts száj hangsúlyos sminket, van amikor én is szoktam ( amikor megfázok és könnyezik a szemem :D ) akk használhatsz szájkontúrceruzát, rúzst_ szemre meg csak elég egy kis szempillaspirál is :)

2013. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam azon, hogy kozmetikussal feltetetni műszempillát, neked volt már? :)
2013. ápr. 19. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
múltkor a buszon egy kék szemű csajon egy tök egyszerű sminket láttam: ezüst vagy szürke szemhéjpúder a szemöldök vonaláig, és fekete tusvonal. Nagyon jól nézett ki (a smink :D)
2013. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem volt bár nem sokszor, inkább bálokon szoktam_ a barátnőmnek van 3D-s műszempillája, az is nagyon jó :)
2013. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Jah..gondolkodtam már azon is, hogy beszerzek többféle színű szemhélypúdereket és akkor mindig olyan színt feltenni amilyen a ruhám is :) meg szempillaspirál :) az essence szemhélypúderek milyenek? nem tudjátok? :)
2013. ápr. 20. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!