Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » E-bayről érdemes UV lámpát...

E-bayről érdemes UV lámpát rendelni műkörömhöz? Rendelt már vki?

Figyelt kérdés
Tudom most jönnek a hozzászólások h olyan gagyit ne rendeljek...de ahogy végignéztem egy két körmös szaküzlet honlapját...ugyanazokat árulják amiket e-bayen csak 3-4 ezerrel drágábban

2014. márc. 3. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem műkörmös cuccot, de sok minden mást már rendeltem onnan, én meg voltam elégedve a minőségükkel.
2014. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En mar rendeltem. Megtanultam hogy kell csinalni es magamnak teszem fel. Eloszor kis lampat rendeltem amiben csak egy izzo volt es 5-6 percig kellett a zselet "szaritani" es max 3 ujjam fert ala, aztan egyszercsak megvilagosodtam, hogy mi a feneert nem veszek egy nagyobbat?

Olyat vettem amiben 4 izzo van es az egesz kezem befer ala!

Csak azt nem ertem, mi a feneert nem rendeltem elobb???


En mondjuk kulfoldon elek, szoval a dugo passzolt az itteni halozatba, de egy atalakitoval meg lehet oldani, hogy Mo-n is tudd hasznalni.


Gagyiiii???? Es akkor mi van? Ugyanaz az UV feny jon a lampabol, mint a szalonban hasznalt lampabol, nem tok mindegy hogy nez ki? :)


Olyan eladotol vegyel, aki megbizhato (minel kozelebb a 100%hoz sokezer eladassal). Ha ugy keresel, hgoy "UV Lamp Europe" akkor valszeg jo csatlakozosat talalsz. Ha a kepen nem latszik a dugo, akkor kerdezd meg az eladot.

2014. márc. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget...én eleve egy 4*9 wattosat néztem rendelni és nem mind1 h e-bayen 5-6 ezer körül vannak vagy itt a boltokban ugyanaz 10 felett...a dugó pedig...lehet vàlasztani h 110 vagy 240 V-ost szeretnénk szal azzal nincs gond...gondoltam leírom,lehet ez is segítség lesz egyszer vkinek
2014. márc. 5. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na hat az szuper h lehet halozatot valasztani. Nemtom miert nem en is az erosebb lampaval kezdtem. A nagy lampaval 2 perc / kez. Elotte meg orakat tokoltem a kis lampaval.

Ebayen mindjart csere izzot is beszerezhetsz. Ha megvan melyik elado nezd meg hatha arul izzot es akkor vegyel azt is tole es sporolsz a postakoltsegen. Mondjuk eleg jol birjak. En eddig csak a kicsiben csereltem izzot es kb masfel ev utan.

2014. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszike a segítséget :)
2014. márc. 5. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ebayes van, vettem csere izzókat, kicsit kevesebb ideig bírják erővel, kb 2/3 annyi ideig, mint más gyártmány, de ugyanolyan jók.

Szerintem nyugodtan vedd meg.

2014. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!