Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A kallos szempillaspiral...

A kallos szempillaspiral miert/mitol jobb mint az atlagos?

Figyelt kérdés
Ha egy olyat veszek amelyik nem kallos ugyan az lesz a hatasa mint a kallosnak?

2014. jan. 19. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Én Kallos termékeket használok csak, tök mindegy mit csinálok a szemhéjpúderuk akkor is tart, nem csomósodik ahogy a spirál se és a szemhéjtus se, szóval szerintem jobb mint a lakossági kacatok ahol csak a márkát fizeted meg.
2014. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Butaság, hogy a kallos jobb, mint más szempillaspirál. Ez téves kijelentés. Maximum arról van szó, hogy a saját árkategóriájában jónak számít. Egyébként a kallos magyar márka, és olcsó is, ezért is preferálhatják sokan.

A kallos szempillaspirált még nem próbáltam, de a tust igen. Nekem a kallos tus és a szemhéjkihúzó toll bevált tőlük, de nem gondolom hogy jobb lenne, mint más márkának a tusa. Jó, jó, de inkább csak az ár-érték arány miatt szeretem, mert pl. a essence zselés tus, vagy a lovely folyós tus is nagyon jó. :)

2014. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!