Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb szempillaspirál az avonból? A super shock max vagy a spectra lash max ( ami ilyen 3 fokozatú)?

Figyelt kérdés
véleményeket és tapasztalatokat várok! dúsítás, hosszítás, csomósodás, vízállóság, elkenődés, mennyire műhatású?! köszönöm
2013. márc. 25. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A 2-ik.
2013. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én sima super shockot használok, azt nagyon szeretem, a max is biztosan jó. A három fokozatú nem egy nagy eresztés, kb. 2 éve próbáltam, annyi, hogy minél nagyobb fokozaton használod, annál több festéket kensz a szempilláidra (könnyebben csomósodik, nem olyan természetes hatású, és én amúgy sem szeretem, ha túl sok festék van a szempillámon). SZóval szerintem super shock max az jobb.
2013. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem az avontól super shock és super drama van, nagyon szeretem mindkettőt (a shockot gyakrabban használom,mondjuk) nem pereg le(pedig nem szoktam lemosni, és csomósodni sem nagyon szokott
2013. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!