Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirál jobb?

Melyik szempillaspirál jobb?

Figyelt kérdés

NYC showtime vagy Lovely Curling Pump Up?



Ezek 1000 Ft alatt vannak,és jókat olvastam róluk,de nem tudok dönteni.Próbálta már valaki mindkettőt?


2013. márc. 26. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A NYC showtime spirálját pár hete próbáltam ki először (a jó vélemények hatására), és elég nagy csalódás volt. A keféje szörnyű, a festék 1 óra után lepergett, és ahhoz képest, hogy dúsító spirál egyáltalán nem dúsított.

A Lovely spirál tartósabb, nem tapasztja össze a pillákat, a göndörítő funkciójáról nem tudok nyilatkozni, mert szempilla göndörítőt használok.

Esetleg még az Essence get big lashes spirálját tudnám Neked ajánlani ilyen árkategóriában, ha dúsítás a cél.

2013. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Lovelyt próbáltam, nem rossz, de annyi jót hallottam róla, hogy ahhoz képest csalódás volt. Nekem legjobban az Essence i love extreme jött be, az se drágább.
2013. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én imádom a lovely curling pump up spirált. Számomra a maga árkategóriájában verhetetlen! Nem ragasztja össze a pillákat, szép fekete a színe, még 3 rétegben sem csomósodik, nem pereg le és valóban szép ívelt pillákat eredményez. :)
2013. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. márc. 27. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt próbáltam. Egyértelműen a Lovely Curling Pump Up-ot ajánlom!
2013. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!