Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 35 éves vagyok anyámnál élek...

35 éves vagyok anyámnál élek van férjem, egy kisfiam, de édesanyám még mindig nem engedi hogy sminkeljek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék sminkelni, az oké, hogy amikor tini voltam nem engedte,de most amikor 35 vagyok...minden nap végigfürkészi az arcomat.

2014. jan. 15. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ideje elköltözni.

Ha nem akarsz, akkor ne siránkozz.

2014. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ongyilkossaggal fenyegetozni a legundoritobb, amit a szeretteinkkel tehetunk. Koltozzetek el, akarhova is, mert ra fog menni a hazassagotok is. Erzelmi zsarolasnak hivjak az ilyet...
2014. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
felnőtt ember vagy,azt csinálsz amit akarsz,bármennyire szeret ezt megkell értenie
2014. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha beközlöd hogy elköltöztök,akkor úgyanúgy fenyegetőzni fog.Nyilván oka van hogy nála laktok,pénz,stb.,de tényleg lépni kéne.Főleg,ha férjedet is ócsárolja.Ha nem lépsz,lehet hogy a férjed fog lelépni.Állj a sarkadra,ha nehéz is,de ezt nem lehet hagyni,ezzel titeket készít ki,és fogadok,hogy anyukád sunyiban a markába röhög,hogy így hülyére tud venni.A jó nagymama pedig nem itt kezdődik...
2014. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!