Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 35 éves vagyok anyámnál élek...

35 éves vagyok anyámnál élek van férjem, egy kisfiam, de édesanyám még mindig nem engedi hogy sminkeljek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék sminkelni, az oké, hogy amikor tini voltam nem engedte,de most amikor 35 vagyok...minden nap végigfürkészi az arcomat.

2014. jan. 15. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ez ugye csak egy rossz vicc akar lenni?
2014. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Képes vagyok elhinni, hogy tényleg van ilyen.
2014. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz :'(
2014. jan. 15. 20:15
 4/14 anonim ***** válasza:
jézusom. szerintem próbáljatok meg minél hamarabb elköltözni. amúgy, mit mond, miért nem szabad sminkelned? és az esküvőn se sminkelhettél?
2014. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

35 évesen? Ideje lenne felnőni. Bár szerintem ha eddig nem vívtál ki magadnak semmi önállóságot, ezen már a költözés sem segít...

Mert mit tesz anyád, ha sminkelsz? Morog? Kifejezi a nemtetszését? És akkor mi van? Nézd, csak azt lehet irányítani, aki hagyja, mi nem tudjuk helyetted megvívni azt a háborút, amit neked 20 évvel ezelőtt kellett volna...

2014. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Furkessze csak. Megis mit tehetne? Megver, radzarja az ajtot vagy mi?A ferjed mit szol ehhez?
2014. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezek itt most sorra kamu-kérdések, vagy tényleg tipikus probléma, hogy FELNŐTTEK életébe szól bele az anya??
2014. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy ilyen van.. Ez tényleg komoly?? Vagy viccelsz??

Tudod nem azon vagyok kiakadva, hogy anyád tiltja a sminket, hanem azon, hogy 35 évesen családostul ott élsz, és ezért nyafogsz...

Hát erre csak ezt tudom mondani..

[link]

2014. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

en alapvetoen nem ertem mar azt sem, hogy 'nem engedi'. letorli, ha fested magadat? vagy durcas lesz, es nem foz estere kakaot? eskuszom, de nekem ez az egesz magas.


hogy a jo eletbe mentel te ferjhez, ha ennyire keptelen vagy leszakadni anyucirol?

2014. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azzal fenyeget, hogy öngyilkos lesz,már többször próbálkozott...Azt pletykálja a férjemről, hogy veri őtmeg ilyesmi. Nem csak a sminkelésbe szól bele, hanem pl.hogyan nevelem a fiamat, főzök. Eltartjuk őt cserébe a házában lakhatunk.Egyébként jó nagymama, sokat foglalkozik a fiammal, aki nagyon szereti őt.
2014. jan. 15. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!