Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek anyum megengedi...

Szerintetek anyum megengedi majd hogy sminkeljek? .

Figyelt kérdés
Nem 3 kiló sminkre gondoltam, hanem csak pici alapozóra, korrektorra, szempillaspirálra, esetleg szájfényre
2013. aug. 8. 16:53
 1/9 A kérdező kommentje:
jaj bocs, lemaradt hogy 6.-ba megyek
2013. aug. 8. 16:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinted én ismerem anyukádat?
2013. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem ismerem anyukádat, de gondolom, iskolába ezt ő se engedné. Én 15 évesen se használok alapozót suliba, bár igaz egész szerencsés bőröm van. Nem a legszebb, de lehetne rosszabb is, a lényeg, hogy alapozó teljesen felesleges a te korodban. Mondjuk én a felsoroltak közül egyiket se használtam a te korodban... Szájfénybe most se járok suliba, mert lekopik/kényelmetlen/minden második óra után igazgatni kell. Színezett balzsam, szőlőzsír? Például a rózsaszín labello szép, rózsaszínes csillogást ad az ajkaknak, annyit, amennyi a te korodban elfogadható. Ha problémás a bőröd, akkor esetleg korrektor/púder. Egy volt osztálytársamnak már hatodikban elég durva volt bőre (szegénynek azóta is :/) és púdert használt. A szempillaspirált sem tartom indokoltnak. A te korodban még tényleg az a szép, ha valaki természetes, ráérsz még a többivel. Nem tudom, hogy az osztálytársaid használnak-e (azért remélem, nem) vagy hogy miért is akarod ezt az egészet, de mondom sztem egy max színezett szőlőzsír bőven elég. A tesóm is most lesz hatodikos, de ő sem fogja sminkelni magát, inkább feldobja a haját egy szép hajpánttal, vagy berak egy csinos, de szolid, korának megfelelő fülbevalót.
2013. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg anyudat....az alapozó meg felesleges....fiatal vagy még ne cs*szd el a bőröd...:/


Az én anyum is smink ellenes, de nagyon testékszert akartam, ezért mondta hogy inkább sminkeljek azt megengedi...szóval 13 éves koromtól sminkfüggő vagyok...>.<

Testékszer mániám megmaradt mondjuk, de egyelőre nem élhetem ki magam, mert a házirend az házirend, és nem akarom tönkretenni a jövőmet...

2013. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Na, igen, az meg a másik, hogy jól ki lennél hajítva, ha mondjuk beülnél egy matekórára ennyi sminkben. Mert ennyi idősen ez még igenis soknak számít, főleg egy konzervatívabb tanár szemében. 7.-ben, de inkább 8.-ban elviselik, de az általános sulis tanárok nem igazán támogatják, hiszen 6 éves gyerekek is vannak a suliban. Ma, 21:18-as vagyok.
2013. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
gimnáziumba járok nincsenek 6 évesek
2013. aug. 9. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát remélem nem, és meg is köszönheted neki. Alapozó? Ne!! felesleges! korrektor, szempillaspirál 1 rétegben, tényleg ne többen, az már erősebb sminket kíván és egy ki ajakápoló. Hidd el, úgy is szép leszel :) Az a lényeg hogy ápolt légy, nem a vakolat. (és 12 évesen az alapozó vakolat.)
2013. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapozó????? Minek? Korrektor se kell, ha nincsenek karikáid, vagy pattanásaid, spirál és szájfény max.
2013. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Emberek? Vakok vagytok? Most írta, hogy gimis...de akkor hogy lehetsz 6.-os? Olyan gimibe jársz?
2014. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!