Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha septum piercingez akarok...

Ha septum piercingez akarok akkor lehet ugy hogy a szuleim ne lassak meg?

Figyelt kérdés
Szoval szeretnek septumot, a porc alatti borbe, de felek h feldagad vagy valami es apam meg anyam meglatja, abbol nagy balhe lenne... Es csak hetvegen szeretnem buliban, hogy lassak, vagy ilyesmi... Szoval aki rendelkezik nemi tapasztalattal az segitsen mar, hogy megtudom-e csinalni lebukas nelkul?

#piercing #titok #septum #orroiercing
2014. jan. 14. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne buliban, könyörgöm.


Igen, be tudod fordítani, szükség estén és akkor nem látszik.

2014. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nyuszifül, ha lyukasztanak, azt nem lehet csak úgy ki-be rakosgatni, csak mert buli van...annak benne kell maradnia jó pár hétig, míg beforr rendesen....


amúgy meg, ha nem vagy annyi idős, hogy önállóan dönthess egy piercingről, akkor legyen annyi becsület benned, hogy szólsz anyunak-apunak vagy ne csináltass! pláne ne valami zsákvarrótűvel a havernál, mert az nem életbiztosítás

2014. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyusziful, egyreszt mar szabadon dontok a piercingrol csak nem akarom, hogy apam meglassa, mert sosem kultivalta az ilyen dolgokat. A masik az hogy szalonban csinalnam, hamadik pedig az, hogy tenyleg nem volt egyertelmu, de en a beforditasra gondoltam...
2014. jan. 14. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
" szabadon dontok a piercingrol csak nem akarom, hogy apam meglassa, mert sosem kultivalta az ilyen dolgokat." akkor meg mit vagy beszarva? az én anyámnak se tetszik sem a piercingeim, sem a tetkóm...felnőtt ember vagyok, saját pénzem, saját testem, saját döntésem (apámnak meg szerintem fel se tűnt :D )
2014. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!