Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Septum orrpiercingről vélemény...

Septum orrpiercingről vélemény? Nem problémás testékszer?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik egyáltalán, egyből a bikák jutnak róla eszembe. Mivel még nem volt ilyen testékszerem, nem tudom pontosan megmondani, hogy mennyire problémás vele az "együtt élés", de haveromnak volt, és azt mondta, semmi nem emlékezteti rá, olyan, mint nélküle, 1-2 hét alatt úgy megszokta.
2013. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem is a bikák jutnak eszembe :)

bika a csillagjegyem :)

2013. nov. 5. 10:40
 3/8 A kérdező kommentje:

és köszi a választ!

őszintén szólva, én annyira nem vagyok ékszeres, hogy 5 évig fülbevalót se hordtam, meg semmilyen más ékszert (karkötő, gyűrű soha nem volt rajtam), de ez a septum nagyon tetszik és állítólag jól állna...

nem ezért csináltatnám meg, mert jól állna (nyilván ez is fontos), hanem mert nekem tetszik már hónapok óta.

Néztem videót, olvasok most fórumokat, mindig utána járok mindennek, lehet nem lesz belőle semmi!

Inkább kérdezek, mintsem megbánjam mert tudatlan voltam.

2013. nov. 5. 10:42
 4/8 anonim válasza:
0%
Borzasztó ! Nekem volt egy szenvedés vele az élet ! Soha többet nem lesz ilyenem
2013. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem a percingeket, de ez a fajta szerintem hülyén néz ki:s

Azt nem tudom, hogy milyen vele:D

2013. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet szokni. A szúrás utáni pár hét elég kemény (pl. orrfújás közben vagy ha valami hozzáér fáj), de azután már az ég világon semmi gondod nem lesz vele. Én imádtam az enyémet, de már kivettem.
2013. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik :/ szerintem attól is függ, hogy mit szeretnél dolgozni mert nem biztos, hogy felvesznek egy septummal. de ez az egyéni véleményem :)
2013. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
alkalmazott grafikus vagyok
2013. nov. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!