Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercing helyett van olyan...

Piercing helyett van olyan testékszer ami hasonló hatást ér, de nem kell szúrni, lyukasztani?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Orrpiercing helyett szoktak felragasztani ilyen strasszkövet, de az csak ilyen alkalmi dolog, ami hamar lejön.
2013. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köldök piercingről lenne szó...
2013. máj. 22. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért, milyen hatást ér el?
2013. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Istenem.. szerinteD?????
2013. máj. 22. 17:20
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
jah Istenem....SzeriteDDDD(fontos hogy nagy legyen a "D")(mert a nagy D -t szereti) hát nem érted?? feltesz egy tök hülye kérdést és még mást néz hülények....DDDD
2013. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Véletlenül lett a d nagy betű.Ha számodra hülyeség a kérdés,akkor ne írj hozzá semmilyen kommentet. Főleg ha nem is konyítasz a témához.Ilyenre nem vagyok kíváncsi.Köszönöm.
2013. máj. 22. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:
A köldököd nem a fülcimpád. Oda nem lehet felcsíptetni egy ékszert. De miért nem akarod szúratni? Csiklóra és mellbimbóra lehet olyan ékszert kapni amit nem kell szúratni, csak csíptetni.
2013. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
fémérzékenység....viszont kurv@@@ra tetszik..és pasim is örülne neki.Meglepném..:P
2013. máj. 23. 22:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha fém érzékeny vagy akkor csak nemes fém jöhet szóba. Arany vagy ezüst és orvosi fém. Akkor pedig a szúrást nem fogod megúszni, mert az ilyen klipszek mind csak futtatottak vagy nem nemesfémből készültek.

Miért nem olyan helyre teteted ahol csak Ő látja? Egyébként a köldök ékszerekkel sok a gond, mindenbe bele akadnak. Nem mindegy milyen ruhát veszel fel utána.

2013. máj. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű: kérj a piercingesnél titán vagy bioplast ékszert! Fémérzékeny vagyok, de ezek nem okoznak problémát nekem.

A bioplast meg egy olyan műanyag, ami tényleg nem okoz allergiát, nekem legalább is nem, ráadásul nekem még kényelmesebb is a fémeknél, és erre is lehet rakni csillogó meg mindenféle szép golyókat.


Az arany, ezüst és az orvosi fém, amit az egyik válaszoló írt, nálam nem váltak be, allergiát okoztak.

2013. máj. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!