Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen piercing illene egy...

Milyen piercing illene egy lányhoz?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a stílusom egyszer lányos, egyszer kicsit fiúsabb, mikor milyen ruhákhoz van kedvem. A köldök pc kilőve, az nagyon nem tetszik, meg az orromba sem szeretnék, meg a nyelvembe sem, vagy hogy tágabban fogalmazzak, a számba és a szám környékére nem.

Tehát olyat keresnék, amit ha esetleg kiveszek, szépen összeforr, meg jól állna.



2013. okt. 4. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

ez legfőképp az arcberendezésedtől függ.

mert most ezek fényében én írhatok neked egy szemöldökékszert, de az inkább fiús, meg nem is gyógyul szépen.

ha már ilyen kikötéseid vannak, akkor arcba semmiképp, inkább a füledbe: helix, tragus, conch, ezek olyan fajták amik mindenkinek jól állnak, ha kiveszed nem látszik illetve a helyük könnyen takarható.

2013. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Deliverance ***** válasza:

Nekem a fülpiercingek tetszenek, persze bizonyos határokon belül. Sokfajta van, és a legtöbb nem hagy maga után heget. De ez tényleg a fajtájától függ. Itt egy link, ez a kedvenc fülem! :)


[link]


Egyébként más piercing nem tetszik, engem is elkerült a köldök pc mánia.

2013. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nos, a szemöldökben tetszik, de nem gyógyul szépen? Milyen lesz utána? Esetleg képet tudnál mellékelni, vagy valami? Neked volt?


Az arcberendezésem: szélesebb orrom van, kicsi barna szemeim és kör alakú fejem. Bár küldhetek privátban képet, ha az alapján könnyebb elképzelni, de félek, hogy visszaélnek vele.

2013. okt. 4. 21:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 2., az a két karika a tetején a legjobb! :D
2013. okt. 4. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:

heget hagy, van akinél két kis pöttyöt, van akinél egy csíkot, ez változó. nekem volt, nekem halvány csík van, a szemöldököm nem nőtt ott egy ideig, most egy év után kezd rendeződni a helyzet (horizontális szemöldökpiercingem volt).

ha gondolod küldhetsz képet magadról, nem fogok vele visszaélni, én is lány vagyok.

20/L

2013. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fül :)))
2013. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!