Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek mennyire fájt a tragus...

Nektek mennyire fájt a tragus piercing?

Figyelt kérdés

Mennyi volt a gyógyulási idő, és csinálják még valahol belövéssel vagy már mindenhol szúrják?

A szúrás mennyivel fáj jobban a lövésnél?

(bocsi, hogy ennyi "amatőr" kérdéseket teszek fel:D Csináltattam már fülbelövést.Alulra a fülcimpámba hármat, és az egyik oldalra helix/rim piercinget tetettem. A rim egyáltalán nem fájt, de azt nem szúrták, hanem lőtték.Viszont úgy hallottam, hogy most már csak szúrják, és ezért is a sok kérdés:D )


2013. szept. 30. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A fülporc pieringeket szúrni kell, mert a lövés nagyon roncsolja a porcot, így azt ajánlom neked, hogy inkább szúrasd. Az sem fáj jobban, ugyanúgy egy pillanat a szúrás, ha ügyes a piercer:)
2013. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tragushoz a szúrást javaslom mindenképpen!

Nekem nem fájt, csak nem kellemes érzés, feszít, utána ég egy kicsit. De gyorsan megvan. Utána úgy két hétig volt érzékeny, de nem mondanám olyan fájdalmasnak.

2013. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ugyanugy aztmondom hogy szúrasd mindenképp... én az 5. napon már simán benyomtam a fülhallgatómat olyan hamar begyógyult(: inkább kellemetlen szúrásnál is meg utána első pár napba de ugye az minden testrészen várható pc után(:
2013. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!