Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szedjem a szemöldököm?

Rocket_Queen kérdése:

Hogyan szedjem a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Még soha sem szedtem, de egyre több a kósza szál és zavar.

Azt olvastam, hogy csak alulról szabad szedni, de felül is formátlan.

Félek kiszedni, mert ha elrontom, az ciki.

Tudnátok hasznos tanácsokat adni?

Köszönöm! :)


2014. jan. 5. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy ne rontsd el elöször bizd szakmeberre utána már majd látod melyik nö és azt utána tudod szedni. kb 500Ft egy szemöldökszedés egy kozemtikusnál.
2014. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos kb egy hónapig nem áll módomban most elmenni kozmetikushoz...valahogy itthon kéne megoldani :/
2014. jan. 5. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor csak anygon óvatosan és gyakran ellenörizve távolabbrl nézve. Fontos a jó csipesz és növekedési irányban tépd ha ellentétesen képed akkor könyebben beleszakad. csak alul szedd lehetöleg felül nem is kell mindnekinek és könnyű túl szedni.
2014. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hallottam ezt, de felül is kell. Ha elrontod max kijavítod szemceruzával. Én úgy szoktam hogy kiszedem azt amiben biztos vagyok hogy ki kell, és amiben bizonytalan, azt először félrehajtom, hogy lássam anélkül milyen. No és amikor szeded ne legyen kifestve a szemöldököd ;).
2014. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csináld azt hogy először kiszedsz annyit, hogy alul-felül egyenes legyen, mindkét oldalon, és onnantól csak egyet-egyet, majd megnézed milyen. A füled felőli oldalnál legyél nagyon óvatos, mert lehet hogy kiszedsz két szálat és hirtelen egy centi hiányzik a szemöldöködből.
2014. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg youtube-on Ehssty-t /youtube neve: EhsstySmink/ és neki van egy olyan videója, hogy 'Szemöldök alapok' Azt nézd meg:) És még a 'Szemöldök formázás' videója is ott van :) http://www.youtube.com/user/EhsstySmink
2014. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak azokat szedd ki, amik nem tartoznak sehova, csak úgy össze-vissza kinőttek itt-ott. Ha X évet lehúztál ilyen szemöldökkel, akkor nehogy már egy hónapot még ne bírj ki.
2014. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!