Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit lehetne igazítani a...

Mit lehetne igazítani a szemöldököm? Hogy szedjem ki? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

a visszanőtt szőrszálaktól kérlek tekintsetek el:)


2013. febr. 5. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Felemásnak tűnik. Szerintem bízd kozmetikusra.

Amúgy direkt fénylik/csillog ennyire a fejed? Ezt még az alkonyat vámpírjai is megirigyelnék... ez nagyon durva.

2013. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nekem bal oldalra eső tetejéből kéne egy kicsit még szedned...de szerintem is kozmetikus.
2013. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az a baj hogy a kettő nem egyforma a bal oldlai kicsit máshogy nő

vakutól csillog így meg mer kicsit zsíros is

kozmetikus szedte ki én csak utánaszedtem igaz már vagy fél éve volt

2013. febr. 5. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
számomra kissé túl van szedve. túl erőltetett ez az ív, én ott hagynám kissé jobban visszanőni, hogy minél természetesebb legyen. Azért jó, ha minél természetesebb, mert az áll a legjobban, és azzal van a legkevesebb gond, és akkor nem lesz ennyi kis szálad, amit éjjel nappal lehet szedegetni, mert mindig van újabb és újabb. Nekem amikor ennyire ki volt szedve is ilyen volt, hidd el, jobb ha hagyod visszanőni néhol és természetesebben.
2013. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem szép.

egy sminkestől hallottam hogy a szép, természetes szemöldököt ez alapján lehet megcsinálni:

-képzeletben kösd össze az orrod oldalával(nem tudom jobban elmondani) belső szemzugoddal, itt kezdődjön

-képzeletben húzz egy vonalat az orrod oldalától a pupilládon át a szemöldöködig. Itt legyen a legmagasabb a szemöldök. azaz idáig íveljen felfele és innentől induljon meg lefele. itt pedig kösd össze az orrod oldalát a külső szemzugoddal és vidd fel a szemöldöködig. itt fejeződjön be.

remélem érthető voltam.

itt egy kép segítségkép:

[link]

2013. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!