Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ki szedjem a...

Szerintetek ki szedjem a szemöldököm?

Figyelt kérdés
El akarok menni kozmetikushoz hogy kiszedessem a szemöldököm de nem nőiesre csak formásra. otthon magamnak az összenövést kb heti 2x szoktam . szerintetek nem b...s? és kb mennyi időő mire vissza nő?
2010. febr. 21. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

szóval te fiú vagy.. ? :D

szerintem se hagyd h összenöjjön mert az undorító, és szerintem ha elmész egy kozmetikushoz látni fogja h fiú vagy (jobb esetben) és tudja h nem egy nőies vékony szemöldököt akarsz...:D

am nekem hamar visszanő kb. 1 hét..-.-


szerintem nem b*zis :D

2010. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csaj vagyok de pont azért szedem itthon magamnak mert a kozmetikusnak hiába magyaráztam, nagyon csajosra szedte ki, undorító volt.

Középen egy időben borotváltam :D De már csak csipesszel szedem azt amelyik jobban látszik. Oldalt és felül is kiszedem amelyiket muszáj. Illetve néhol ollóval rövidebbre vágom. Így teljesen rendben van.

Nem megyek ezért kozmetikushoz. De ha neked könnyebb lenne úgy, akkor menj el neked csak nem szedi ki olyan vékonyra. Amúgy nem b.zis, sőt jó ha adsz magadra a csajoknak is az jön be, aki rendezetten néz ki.

2010. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy is b..zis!

Én is szedem,mert összenő és nagyon vastag.Érdekes módon nekem nem egyszerre nőnek vissza a szálak,ezért rendszeresen szednem kell,úgy 3-4 naponta kibújik pár szál.

2010. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!